חדשות

בזכות תרומה אנונימית: בסורוקה נחנך מכון חדש לאורולוגיה

הקמת המכון החדש התאפשרה הודות לנדיבותו של תורם אנונימי, שביקש לקרוא למכון על שמו של ד"ר ג'ואל שיינפלד – אורולוג בכיר בבית חולים מוביל לסרטן בניו יורק

מימין לשמאל, ד"ר שלומי קודש, מנהל סורוקה, אלי כהן, מנכ"ל כללית, רייצ'ל הייסלר שיינפלד, מנהלת עמותת ידידי סורוקה בארה"ב ופרופ' ניקולא מבג'יש, מנהל המערך לאורולוגיה בסורוקה. צילום: דוברות ביה"ח

במרכז הרפואי סורוקה בבאר שבע נחנך לאחרונה מכון חדש לאורולוגיה. הקמת המכון החדש התאפשרה הודות לנדיבותו של תורם אנונימי, שביקש לקרוא למכון על שמו של ד"ר ג'ואל שיינפלד – אורולוג בכיר בבית החולים המוביל לסרטן בניו יורק – "ממוריאל סלואן קטרינג", שחינך דורות של רופאים אורולוגים מהארץ ומהעולם.

המכון, באתר מרווח וממוגן, נחנך במעמד מנכ"ל "כללית" אלי כהן, סמנכ"לית וראש חטיבת בתי חולים ב"כללית" ד"ר אורלי וויינשטיין, מנהל בית החולים ד"ר שלומי קודש, מנהלת עמותת ידיד סורקה בארה"ב רייצ'ל הייסלר שיינפלד, חברי הנהלת בית החולים,  עובדי המכון והמחלקה לאורולוגיה ומכובדים נוספים.

צוות המערך לאורולוגיה ב"סורוקה", בניהולו של פרופ' ניקולא מבג'יש, כולל צוותי רפואה של מומחים ומתמחים, צוות סיעודי ואדמיניסטרטיבי המעניקים מגוון רחב של שירותים רפואיים בשיטות טיפול ייחודיות ותוך קידום מחקר בתחום. המכון החדש לאורולוגיה מותאם לפעילות זו עם חדרי פעולות ייעודיים ומתקדמים.

רייצ'ל הייסלר שיינפלד, מנהלת עמותת ידידי סורוקה בארה"ב, סיפרה כי "ד"ר ג'ואל שיינפלד נהנה מחברות ייחודית עם  התורם של המכון החדש, שהוא אדם מיוחד במינו. חברות שנבנתה על אמון ועל ערכים משותפים וממחישה את הרצון של אדם אחד לכבד ולחגוג את אהבתו של חבריו לישראל, את ההשפעה האישית שלו על תחום האורולוגיה ואת התשוקה של משפחתו לתמוך במרכז הרפואי סורוקה".

לדבריה, התורם האנונימי "למד את בית החולים בקפידה והחליט שזה המקום המושלם להגשים את היעדים הפילנתרופיים והגלובליים שלו".

ד"ר קודש, מנהל ביה"ח, הודה לתורם ולחברי עמותת ידידי סורוקה בארה"ב וליהדות התפוצות "על החיזוק המשמעותי וההירתמות לסייע לבית החולים בתקופה מאתגרת זו. הלכידות והנכונות שלכם לתמוך בנו ברגעים אלה מחממת את הלב".

נושאים קשורים:  אורולוגיה,  פילנתרופיה,  בית החולים סורוקה,  חדשות,  תרומה,  ד"ר שלומי קודש
תגובות

ברכות חמות, המשיכו בעבודת הקודש!

09.02.2024, 23:25

ברכות לסורוקה ולפרופסור מבג'יש. המשך להוביל את המחלקה לשיאים חדשים.