חדשות

ב"מעייני הישועה" הורחבו שירותי האורולוגיה, כירורגיית נשים וצילומי רחם

המרכז הרפואי בבני ברק הודיע על הרחבת שירותים רפואיים מקצועיים לקהילה ועל הרחבת שירותי המרפאות בתחומים שונים

המרכז הרפואי מעייני הישועה בבני ברק (צילום: יח"צ)

המרכז הרפואי מעייני הישועה בבני ברק הודיע אתמול (ב') על הרחבת שירותים רפואיים מקצועיים לקהילה ועל הרחבת שירותי המרפאות בתחומים אורולוגיה, כירורגיית נשים וצילומי רחם.

למרכז הצטרפו במרפאה לאורולוגיה (למבוגרים) פרופ' עמי סידי וד"ר בנימין שלווה. כן הורחבה היחידה לכירורגיית נשים עם הצטרפותו של פרופ' משה פפה וד"ר דפנה ויינשטיין, המתמחה בכירורגיה של סרטן בנשים. בנוסף, נפתח מחדש שירות צילומי רחם במחלקה לרדיולוגיה אבחנתית, בניהולו של ד"ר דניאל טוגנדרייך.

המרפאות שמספקות שירותי קהילה הן בקרדיולוגיה, כולל יחידת צנתורים; כירורגיה בכלל לניתוחים זעירים בהרדמה מקומית; אורתופדיה לכל ענפיה כולל כף רגל סוכרתית, בניהולו של ד"ר מתי נוף. נפרולוגיה כולל יחידת דיאליזה; גינקולוגיה והריון בר סיכון; אף אוזן גרון, סוכרת, נוירולוגיה, אורוגינקולוגיה, גינקואונקולוגיה וגסטרו.

במרכז גם פועלת יחידה בתחום בריאות הנפש, יחידת טיפול יום, יחידה להפרעות אכילה ומחלקות אשפוז.

נושאים קשורים:  פרופ' עמי סידי,  ד"ר בנימין שלווה,  חדשות,  המרכז הרפואי "מעייני הישועה",  פרופ' משה פפה,  ד"ר דפנה ויינשטיין,  ד"ר דניאל טוגנדרייך,  אורולוגיה,  כירורגיית נשים
תגובות
אנונימי/ת
09.07.2019, 07:35

פותחים חדש וסוגרים ישן... ומעבר לזה, זמן מחצית חיים של המומחים החדשים במעיני הישועה הוא כחצי שנה. יש רשימה ארוכה של רופאים שהיו במעיני הישועה חצי שנה עד שגילו מי מנהל את המקום וכיצד הוא מנוהל. מעבר לזה קיימת בעיה ברציפות טיפול שכן לאחר שהמומחים בעלי השם שעובדים שם חצי שנה 4 שעות ביום יוצאים מבית החולים נשאר שם צוות שאפילו להסתפר מסוכן אצלו. ממש סכנת נפשות. שומר נפשו ירחק

אנונימי/ת
09.07.2019, 19:18

מעייני הישועה מתאפיין בגיוס פנסיונרים כדי לעמוד בראש יחידות, שרותים ומחלקות. אבל לא הם אלה המבצעים את הפעולות והניתוחים אלא צוות אחר.
כמו שאמר ראש ממשלה בעבר: בהצלחה לשני הצדדים (הצוות והמטופלים)