חדשות

מונה מנהל ליחידה החדשה לאורולוגיה בבית החולים "מעיני הישועה"

ד"ר אביתר מוריאל מגיע לבית החולים בבני-ברק מהמרכז הרפואי "קפלן"; מפתח טכנולוגיה לשימוש בלייזר לטיפול בערמונית מוגדלת

ד"ר אביתר מוריאל, עד לא מכבר מנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי "קפלן" ברחובות, מונה למנהל היחידה האורולוגית החדשה שנפתחה במרכז הרפואי "מעיני הישועה'"בבני ברק.

ד"ר אביתר מוריאל (צילום: "שערי צדק")

ד"ר אביתר מוריאל (צילום: "מעיני הישועה")

ד"ר מוריאל, תושב מבשרת ציון, סיים לימודי רפואה באוניברסיטת תל אביב, התמחה באורולוגיה במרכזים הרפואיים "איכילוב"  בתל אביב ו"הדסה" ו"שערי צדק" בירושלים. בין השנים 1983-1991 כיהן ד"ר מוריאל כסגן מנהל המחלקה האורולוגית ב"שערי צדק" לצד מנהל המחלקה פרופסור עמיצור פרקש, ממניחי היסוד לאורולוגית ילדים בארץ.

ב-1991 יצא ד"ר מוריאל להשתלמות בת שנתיים באורולוגיה בבית החולים של אוניברסיטת קליפורניה בלוס אנג'לס (UCLA) ובשובו לישראל, ב-1994, התמנה לנהל את המחלקה האורולוגית ב"קפלן". ד"ר מוריאל סייע לפתח את הטיפול בלייזר בערמונית מוגדלת ובימים אלה הוא שוקד על פיתוחים חדשים לנושא הזה, עם חברה ישראלית המייצרת מכשור לייזר מתקדם.

"מטרת בואי ל'מעיני הישועה'", אמר ד"ר מוריאל, "היא לאפשר שרות זמין של ייעוץ וטיפול בתחום האורולוגיה וברמה הגבוהה ביותר - ותוך שיתוף פעולה מלא עם המחלקות הקיימות בבית החולים: פנימית , נפרולוגיה וכירורגיה".

פרופסור מוטי רביד, המנהל הרפואי של "מעיני הישועה'", הוסיף: "הצטרפותו של ד"ר מוריאל לסגל בית החולים היא צעד משמעותי נוסף לשם שיפור השירות לקהילה ומענה לצרכיה".

נושאים קשורים:  חדשות,  לייזר,  ערמונית,  פרופ' מוטי רביד,  ד"ר אביתר מוריאל,  המרכז הרפואי "מעייני הישועה"
תגובות