חדשות

ד"ר שירה חתומי נבחרה לראשת החוג לאורולוגיה בקהילה באיגוד האורולוגיה

ד"ר חתומי, אורולוגית בכירה ב"כללית" וב"מכבי", היא האשה הראשונה בתפקיד; את החוג ייסד ד"ר ויקטור בוצ'ומנסקי, שעמד בראשו עשר שנים

ד"ר שירה חתומי, מומחית באורולוגיה ואורולוגית בכירה בקופות החולים "כללית" ו"מכבי" נכנסה בימים אלה לתפקידה כראשת החוג לאורולוגיה בקהילה (AMBULATORY UROLOGY) של האיגוד הישראלי לאורולוגיה. ד"ר חתומי היא האשה הראשונה שנבחרה לתפקיד הזה. היא מחליפה בתפקיד את ד"ר ויקטור בוצ'ומנסקי, מייסד החוג, שעמד בראשו כעשר שנים.

ד"ר שירה חתומי (צילום: פרטי)

ד"ר שירה חתומי (צילום: פרטי)

ד"ר חתומי סיימה את לימודי הרפואה בהצטיינות באוניברסיטה ע"ש סמלוויס בבודפשט, הונגריה, בשנת 1997. היא סיימה התמחות בכירורגיה אורולוגית בבית החולים "בילינסון" שבפתח תקווה ב-2006. בנוסף להיותה אורולוגית בכירה ב"כללית" ו"מכבי" היא גם משמשת כמרצה בבית הספר לסיעוד ב"בילינסון" ובחוגים שונים ברפואת הקהילה.

בשנת 2009 עברה השתלמות קלינית בנושא כירורגיה של רצפת האגן ואורולוגיה של האשה ב-MSMSU במוסקבה. מאז 2011 מנהלת ד"ר חתומי מרפאה אורולוגית במרכז הרפואי "מעיני הישועה" שבבני-ברק.

ד"ר חתומי חברה פעילה באיגוד האורולוגיה הישראלי ובאיגוד האורולוגים האירופי (EUA ). כמו כן, היא חברה בהיל"ם - החברה הישראלית לטיפול בהפרעות בתפקוד המיני ובמקבילתה האירופית - ESSM.

נושאים קשורים:  חדשות,  שירה חתומי,  החוג לאורולוגיה בקהילה,  האיגוד הישראלי לאורולוגיה,  המרכז הרפואי "רבין"
תגובות
 
מיכל לב
12.11.2013, 15:21

מברכת על המינוי.